ÚJ INTERAKTÍV TÁBLA

VIEWSONIC OKOSTÁBLA

Iskolánk elkötelezett az infrastruktúra fejlesztése, azon belül az informatikai eszközpark fejlesztése iránt. A fenntartónk is kiemelt figyelmet fordít a digitális eszközök modernizálása. 

Az Egri Tankerületi Központ év végi beszerzéséből új okostáblát kapott iskolánk! A minden igényt kielégítő új érintőképernyős tábla már a legmodernebb jegyeket hordozza magában. A gyerekek okos eszközei tabletek, telefonok is kompatibilisek a készülékkel, így akár lehetőség nyílik azok együttes használatára a tanórák keretein belül.

Nagyon sok lehetőség nyílik így a digitális tanulás hatékonyságának növelésére. A komplex alapprogram keretein belül a Digitális Alprogram is új eszköztárral bővült.

Az okostévét a magyar terembe helyeztük el, és üzemeltük be Póka Zsolt karbantartónk segítségével.