Szeretnénk, ha a síelést minél több gyermek megismerné és megtanulná. Célunk, hogy minden évben sítábort szervezzünk diákjaink számára.
Ha szeretnél jelentkezni vagy érdekel a síelés, keress bátran személyesen vagy levélben, a

denesattila.kompoltiskola@gmail.com

címen!

Lent megtekinthetőek  az eddig táborokban készült képek.

2020. február 10-14

Szlovákia: Szvit, Zár, Tátralomnic

Iskolánk 2018-19-es tanév sítábora Mátraszentimrén. 10 kezdő síelő tanulhatott Kollár Tamás és Dénes Attila testnevelők segítségével.

2020-ban is megrendezzük az iskolai sítábort. Dénes Attila kollégánk szervezésében 2020. február 1014. között Szlovákiában-Szvitben kerül megrendezésre a tábor. A jelentkezőket az Egri Tankerületi Központ Vidéki iskolájából várjuk. Fenntartónk buszt biztosít az utazáshoz. Nagyszerű lehetőség minden sízni vágyónak, mivel szakképzett síoktatóktól tanulhatnak kicsik és nagyok hóbiztos terepen. Az iskoláknak sem kell vesződni a tábor szervezésével, és a létszám toborzásával, hiszen akár 1-2 fő intézményenként már részt tud venni a táborban. Bővebb információt Dénes Attila kollégánktól kaphatnak a plakáton szereplő telefonos elérhetőségen.

TAVALYI SÍTÁBOR A KÉKESEN KÉPEKBEN