HIVATALOS TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztató!
 
Tisztelt Szülők! Kedves diákjaink!
 
Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2021. 03.08.-tól digitális munkarendre állunk át.
A diákok a kréta felületen található úgynevezett Digitális Kollaborációs Tér (röviden DKT) segítségével tudnak majd a tananyagokhoz jutni, és ott online tanulni. A pedagógusok minden segítséget meg fognak adni a rendszer eléréséhez, és a digitális munka megszervezéséhez. A belépéshez szükséges felhasználónevet, és jelszavakat korábban már kiadtuk diákjainknak, azonban ha valakinek problémája akad a rendszerbe való belépéssel, kérjük azt az osztályfőnök felé jelezzék! Egyéb digitális platformot nem használunk a digitális munkarendben! Célunk, hogy ezzel is megkönnyítsük az online tanulást!
 
A digitális munkarend előreláthatólag 03.08.-03.31-ig tart majd. 2021. április 1-6 között tavaszi szünet lesz.
 
Reményeink szerint legközelebb 2021. április 7-én szerdán találkozunk személyesen!
 
További fontos intézkedések:
 
– étkeztetést az Önkormányzati étkezde továbbra is biztosítja az étkezést kérők részére elviteles formában. Bővebb információt Ács Veronika élelmezésvezetőtől kaphatnak (06304734196 telefonszámon)
 
– Az iskola elérhetőségei probléma, kérdés esetén:
06303593787
kompoltiskola@gmail.com
facebook.com/kompoltiiskola
 
Mindenkinek jó egészséget és kitartást kívánok az iskola vezetése és minden dolgozójának nevében!
 
Kollár Tamás
intézményvezető