Élményekkel teli nyár elé nézünk.
Szeretnénk tájékoztatni a szülőket, az idei szünidőben tervezett programjainkról.

Június 14-18 között: Német kisebbségi Önkormányzat Német nyelvi tábor Táborvezető: Vízkeletiné Gyöngyi néni

Június 21-25 között “Csodaszarvas” napközis táborok indulnak, 4 turnusban
Reggel 8.00-16.00-ig az intézményben táboroznak a
második évfolyamosak Vízkeletiné Gyöngyike néni vezetésével,
a harmadik évfolyamosak Ignáczné Enikő néni vezetésével, a negyedik évfolyam Pusztavári Orsi néni vezetésével, a felső tagozatos napközis tábort pedig Barta Beáta vezeti majd.

Június 21-26 között Csodaszarvas “ottalvós” tábor- Sarud Wesselényi Diáktanya- Kerékpáros és vízi tábor Kollár Tamás-Dénes Attila vezetésével

Június 28-július 3. között Csodaszarvas “ottalvós” tábor- Sarud Wesselényi Diáktanya- élménytábor Fehér Mónika, László István, Nagy Márta vezetésével

Június 28-július 4 között Vándortábor a Bakonyban Tóth Antal vezetésével

“Napközis Erzsébettábor” Nagyúton az iskolában június 21-25 között Kalóné Ági néni vezetésével

“Ottalvós Erzsébettábor” a Balatonnál (tervezett időpont július utolsó hete vagy augusztus első hete, jóváhagyó döntés várhatóan június 11 után)

Ne feledjék az építkezés is a vége felé közeledik a nyár végén átadó ünnepséget tartunk, pontos időpont később.

Mindenkinek jó szórakozást és élményekkel teli nyarat kívánunk. Kérdés esetén az iskola központi telefonszámán elérhetőek vagyunk.