Mai testnevelés,technika és rajz órák kiegészítő anyaga

Készítsetek egy ilyen pályát, otthoni eszközökkel. Nem szükséges hozzá semmi más csak egy kis képzelőerő, kreativitás, olló ceruza, papír.

 

A játék lényege hibátlanul végighaladni a pályán! Ügyelj a jobb és bal oldalra! Rajzold körbe a kezed lábad, akár ki is színezheted. Ha kész vagy, mehet a játék, készíts videót, és oszd meg az osztályfőnököddel. Jó szórakozást! Menj legalább tíz kört!

Ha leragasztod a papírt nem fog elcsúszni!

Kérd meg anyát, apát, tesót is, hogy csatlakozzon.

Kérlek ne dobd ki a papírt, még szükség lesz, rá!

A ma induló tantermen kívüli digitális munkarendben kértük a pedagógusainkat, próbáljanak olyan feladatokat adni a gyerekeknek, amiben főként ismétlős, gyakoroltatós feladatok vannak. Igyekszünk minél előbb új online tananyagokat küldeni diákjainkat. Addig is csakis a jókedv miatt egy feladat, kicsiknek és nagyoknak.