FERGETEGES HANGULAT és BON BON

Nagyszerű estén jótékonykodtak az iskoláért!

A közel száz fős vendégsereg Kollár Tamás intézményvezető, és Balázs Zoltán Polgármester Úr megnyitóbeszédét követően az iskolások “emoji” táncát láthatta melyet Fehér Mónika intézményvezető-helyettes tanított be. Az est fénypontja a BON BON együttes fellépése volt.

A zenét az est egésze alatt a randevú zenekar szolgáltatta.

Nagyon örülünk, hogy ilyen sokan eljöttek, támogatták és segítették az iskolát. Jó volt látni, hogy zsúfolásig megtelt a terem.A szülői munkaközösség és vezetője Blahó László is kitettek magukért, sok-sok felajánlást gyűjtöttek.

Ki voltak már éhezve egy ilyen rendezvényre.Így nem titkolt célunk, hogy szeretnénk hagyományt teremteni a kezdeményezésből és bizakodunk, hogy jövőre mégtöbben leszünk!

Mindenkinek nagyon köszönjük hogy  támogatta a rendezvényt!!! KÖSZÖNJÜK, MERT ÉRDEMES TENNI az ISKOLÁÉRT a JÖVŐÉRT, a GYEREKEKÉRT, a CSALÁDOKÉRT, KOMPOLTÉRT!!!